Towarzyskie zawody spławikowo gruntowe Rz. Warta w Poznaniu 06.05.2018

Zapraszamy członków Koła na: towarzyskie zawody w kategorii spławikowo-gruntowej, które odbędą się w dniu 06.05.2018r (niedziela) na rzece Warcie w Poznaniu na wysokości ul. Zagórze. Zbiórka zawodników o godzinie 7:00 przy parkingu na ul. Wieżowej. Zawody zaliczane są do Grand Prix Koła. Łowimy tylko jedną wędką spławikową lub gruntową.
Zawody zostały decyzją Zarządu Koła przeniesione z Cybiny na Wartę ze względu na zbyt niski poziom wody, który uniemożliwia odbycie zawodów w równych warunkach dla wszystkich startujących.
Miejsce zbiórki, oraz teren zawodów przedstawiamy na mapie poniżej.
Ze względu na zakaz wjazdu na wały i tereny zalewowe zalecamy zaopatrzenie się w systemy jezdne do transportu sprzętu.
Do uczestniczenia w imprezie w szczególności zachęcamy młodych wędkarzy, dla których w tym sezonie prowadzimy odrębną klasyfikację dla juniorów z osobnymi nagrodami.
Zapisy trwają do 04.05.2018r (piątek) w sklepie „Wędkarski Odlot”, oraz u Prezesa pod nt. tel. 511219288

PRZEWIDYWANY PLAN ZAWODÓW :

7 :00 - zbiórka / przywitanie zawodników / omówienie zawodów i regulaminu / losowanie

7 :20 - rozejście się na stanowiska + czas dla zawodników na przygotowanie się do łowienia: szykowanie sprzętu, zanęt, gruntowanie itp.

9 :00 - sygnał nęcenia

10 :10 - sygnał na rozpoczęcie łowienia

13:10 - sygnał na zakończenie łowienia

13:20 do 14:00- ważenie ryb

14:00  poczęstunek / obliczanie wyników

14:30 - odczytanie wyników oraz wręczenie nagród / zakończenie zawodów

* W zawodach mogą brać udział tylko członkowie koła Kolejarz 65 z opłaconymi aktualnymi składkami PZW.
* Każdy zawodnik zobowiązany jest zapoznać się z regulaminem zawodów GP naszego koła na 2018r, który jest umieszczony na naszych stronach, a także dostępny w siedzibie Koła.
* Zawody odbywają się na żywej rybie.